سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح 4 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 4 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از افتتاح چهار پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در دهه مبارک فجر خبر داد.

افتتاح 4 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: براساس نیاز و اولویت‌بندی پروژه‌های متناسب هر شهرک و ناحیه صنعتی، درحال اجراست که چهار پروژه عمرانی همزمان با دهه مبارک فجر در سطح استان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: این پروژه‌های عمرانی شامل احداث ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی بشل سوادکوه، اجرای شبکه داخلی گاز شهرک صنعتی بابلسر، احداث ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی نکا و اجرای شبکه داخلی گاز ناحیه صنعتی درونکلای بابل است که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

موسوی بیان داشت: برای اجرای پروژه‌های گازرسانی در شهرک صنعتی بابلسر و ناحیه صنعتی درونکلای بابل چهار کیلومتر لوله‌گذاری انجام شده است.

وی تصریح کرد: برای اجرای این چهار پروژه در شهرک‌های صنعتی استان 15 هزار و 727 میلیون ریال از محل منابع داخلی و استانی هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌های عمرانی 403 واحد تولیدی و صنعتی از مزایای این طرح‌های عمرانی بهره‌مند می‌شوند.

موسوی گفت: در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان نیز پروژه‌های متعددی شامل احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز، تعریض کانال بتنی مسلح، زیرسازی راه دسترسی، اصلاح شبکه آب‌های سطحی، تجهیز چاه و انتقال آب و شبکه توزیع، احداث تصفیه‌خانه فاضلاب، احداث شبکه 20 کیلوولت برق و تجهیز ساختمان آتش‌نشانی به ماشین اطفاء حریق در طول سال‌جاری انجام شده است.