سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

افتتاح 30 طرح خودکفایی مددجویان کمیته امداد بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 30 طرح خودکفایی مددجویان کمیته امداد بابل

حسین سلیمانیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: اجرا برنامه‌های متنوع در کمیته امداد بابل به مناسبت هفته دولت بخشی از عملکرد این اداره در خدمت به نظام و مردم است.

وی کمیته امداد را بازوان عاطفی نظام برشمرد و افزود: افتخار کمیته امداد خدمت‌گذاری به محروم‌ترین و نیازمندترین قشر جامعه در راستای توانمندسازی آنها است.

مدیر کمیته امداد بابل از افتتاح دو طرح مسکن روستایی با اعتباری بالغ  88 میلیون تومان خبر داد و تصریح کرد: این دو طرح به کمک خیران،کمیته امداد و تسهیلات مسکن روستایی در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد.

سلیمانیان همچنین افتتاح 30 طرح خودکفایی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 745 میلیون ریال را از دیگر برنامه‌های این اداره در این هفته برشمرد و بیان داشت: اهدا 15 جهیزیه به 15 نوعروس مددجوی کمیته امداد با اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال، برگزاری کلاس آموزش سلامت زنان بدسرپرست خانوار و اهدای سبدهای غذایی به شرکت کنندگان به ارزش 12 میلیون ریال از برنامه‌های کمیته امداد در هفته جاری است.

وی دیدار از خانواده‌های بیمار و زمین‌گیر مددجوی کمیته امداد، اهدای سبد غذایی به ارزش  245 میلیون ریال، برگزاری کلاس آموزشی برای جوانان در آستانه ازدواج، برگزاری مسابقه ورزشی تنیس روی میز برای کارکنان، برگزاری اردوی فرهنگی و تفریحی کارکنان و تجلیل از کارکنان برتر کمیته امداد بابل را از اعم برنامه‌های اجرایی در این هفته اعلام کرد.