جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

افتتاح 3 پروژه ورزشی مازندران در هفته تربیت بدنی - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 3 پروژه ورزشی مازندران در هفته تربیت بدنی

هاشم جمشیدپناه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در هفته تربیت بدنی و ورزش سه پروژه ورزشی در شهرهای مازندران به بهره‌برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه روزهای 26 مهر تا دوم آبان که به نام هفته تربیت بدنی و ورزش نامیده شد، افزود: چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، سالن ورزشی حسین‌آباد بهشهر و پیست موتورسواری نوشهر به عنوان سه پروژه ورزشی در این هفته افتتاح خواهند شد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران در ادامه از برگزاری 110 برنامه متنوع ورزشی در استان خبر داد و ابراز داشت: در هفته تربیت بدنی و ورزش، ورزش صبحگاهی با حضور تمامی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و کارکنان در محوطه استانداری مازندران با حضور استاندار و معاونین برگزار می‌شود.

جمشیدپناه با اشاره به ملاقات و دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با خانواده معظم شهدا اذعان داشت: در این هفته ملاقات حضوری با جانبازان قطع نخاعی در ساری نیز خواهیم داشت.

این مسئول در پایان از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در سه شهر استان متذکر شد: در هفته تربیت و بدنی و ورزش در شهرهای محمودآباد، لاله‌آباد و زرگرآباد همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور مسئولان و شهروندان برگزار می‌شود.