جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

افتتاح 3 پروژه ورزشی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 3 پروژه ورزشی در مازندران

معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: در ایام‌الله دهه فجر سه پروژه ورزشی در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح 3 پروژه ورزشی در مازندران

سید غلام‌رضا رضوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به اجرای برنامه‌های متنوع در ایام‌الله دهه فجر در سطح استان اظهار کرد: در سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سه پروژه ورزشی در شهرهای سوادکوه، کیاکلا و بابل با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر با تلاش مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان، سه پروژه در سه شهرستان سوادکوه، سیمرغ و بابل افتتاح می‌شود.

معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت: این پروژه‌ها فردا سه‌شنبه، چهارشنبه بیست و یکم بهمن با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری می‌رسد.

رضوی با اشاره به حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در افتتاح این پروژه‌ها، افزود: خانه کشتی شهید احمدی زیراب که به طور اساسی تعمیر و بازسازی شد فردا مورد بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: در روز چهارشنبه بیست و یکم بهمن از ساعت 14 استخر سرپوشیده شهرستان سیمرغ و مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر بابل از ساعت 15 با حضور مسئولان استانی و شهرستانی آماده افتتاح است.