رونق تولید ملی | جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸

افتتاح 3 مرکز قرآنی در سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 3 مرکز قرآنی در سوادکوه

سه مرکز قرآنی در سوادکوه در دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

افتتاح 3 مرکز قرآنی در سوادکوه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، ظهر امروز سه مرکز قرآنی در سوادکوه در دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در مراسم افتتاح خانه قرآن روستای سی‌پی دهستان کسلیان بخش زیراب شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه تربیت قرآنی از مهم‌تر‌ین شاخص‌های مورد نظر در سبک زندگی اسلامی است، گفت: آشنایی و انس کودکان و نو‌جوانان با قرآن توسط والدین نتایج درخشانی در زندگی آنان خواهد داشت.

حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر با بیان اینکه ایجاد و تقویت فعالیت‌های دینی و قرآنی در دستور کار اداره تبلیغات اسلامی قرار دارد، افزود: هیئت مذهبی، کانون مداحان، کانون قرآن، واحد فرهنگی، واحد تشکل‌های دینی و واحد اعزام مبلغ از واحد‌های تخصصی اداره تبلیغات اسلامی برای فعالیت‌های دینی و قرآنی هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از افتتاح سه خانه قرآن شهری و روستایی در سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان کرد: خانه قرآن شهری مصباح الطریق پل‌سفید، آوای نور زیراب و خانه قرآن روستایی 14 معصوم سی‌پی به عنوان سه مرکز قرآنی سوادکوه در دهه فجر امسال به بهره‌برداری رسیدند.

ذاکری‌خطیر با اشاره به برگزاری جشنواره فصلی قرآن و حضور بیش از 200 نفر در بخش‌های مختلف آن، بیان داشت: برگزاری جشنواره فصلی قرآن نشان داد که ایجاد زمینه لازم برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های قرآنی موجب استقبال علاقه‌مندان می‌شود.

به گزارش فارس، حسین حیدری مدیر خانه قرآن 14 معصوم سی‌پی سوادکوه با اشاره به برگزاری کلاس‌های مختلف قرآنی این روستا، گفت: کلاس‌های قرآنی روستای سی‌پی به مدت 6 سال در حال برگزاری است و انتظار حمایت تبلیغات اسلامی برای اجرای طرح‌های مختلف قرآنی را داریم.