جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح 3 طرح خوداشتغالی و مسکونی امداد در بهشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 3 طرح خوداشتغالی و مسکونی امداد در بهشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی مازندران، سید موسی عمادی از افتتاح یک واحد مسکونی و دو باب مغازه طرح خوداشتغالی با حضور قائم مقام کمیته امداد امام خمینی استان، فرماندار، بخشدار مرکزی و برخی از رؤسای ادارات شهرستان بهشهر خبر داد.

وی گفت: این واحد مسکونی با زیربنای 60 مترمربع با هزینه ایجاد 180 میلیون ریال و مساعدت امداد در مراحل مختلف تهیه نقشه، صدور پروانه، حق‌النظاره و امتیاز آب، برق و گاز رایگان با مبلغ نقدی 24 میلیون ریال وام بلاعوض در بخش لوله‌کشی گاز و تعمیرات آماده بهره‌برداری شد.

وی گفت: دو طرح اشتغال شامل مغازه گل‌فروشی و مغازه لوازم آشپزخانه با هزینه 250 میلیون ریال نیز افتتاح شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان بهشهر از کمک 10 میلیون ریالی کمیته خیران بسیج نیروگاه شهید سلیمی در بازدید از مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

وی افزود: از پنج خانواده زیرپوشش این نهاد بازدید شد و افراد خیر از نزدیک با مشکلات و نیازمندی‌های این افراد آشنا شدند.

عمادی مسئول اظهار داشت: این خیرین در هر دیدار مبلغ 2 میلیون ریال به سرپرست خانواده‌ها کمک بلاعوض کردند و در مجموع 10 میلیون ریال به پنج خانواده زیرپوشش این نهاد اهدا شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی بهشهر از توزیع سبد کالا به پنج خانواده ایتام به ارزش 8 میلیون ریال از حامیان اکرام به پنج خانواده یتیم به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد و آنها را از اقدامات این نهاد در شهرستان بهشهر دانست.