جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح 19 پروژه عمرانی محمودآباد در هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 19 پروژه عمرانی محمودآباد در هفته دولت

به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، سیف‌الله فرزانه شامگاه یک‌شنبه در جمع خبرنگاران این شهرستان با بیان اینکه گرامیداشت هفته دولت فرصتی برای ارائه عملکرد مسئولان اجرایی به مردم می‌شود، گفت: در این هفته با توجه به مشکلات اقتصادی و شرایط کشور 19 پروژه عمرانی، تولیدی و خدماتی در محمودآباد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اعلام اینکه برای اجرای این طرح‌ها اعتباری حدود 290 میلیارد ریال هزینه شده است، اذعان داشت: در این طرح‌ها 15 پروژه با 155 میلیارد ریال اعتبار از بخش دولتی به اتمام رسیده است.

فرزانه با اشاره به بهره‌برداری چهار طرح از سوی بخش خصوصی عنوان کرد: در این بخش اعتباری بیش از 130 میلیارد ریال هزینه و سرمایه‌گذاری شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد بیان داشت: در این هفته در بخش دولتی چهار طرح آب شرب، سه طرح برق‌رسانی، چهار طرح راه‌وشهرسازی، دو طرح کشاورزی، دو ساختمان اداری دهیاری و در بخش خصوصی یک طرح صنعتی، خوابگاه آموزشی، یک طرح گردشگری و یک طرح سالن ورزشی افتتاح می‌شود.

وی از جذب اعتبار 150 میلیارد ریال از یک شرکت قراردادی برای اجرای چند پروژه‌های نیمه‌تمام این شهرستان خبر داد و گفت: این اعتبار برای عملیات اجرایی سالن ورزشی، ساماندهی گلزار شهدا، بهسازی و راه‌سازی 15 کیلومتر راه روستایی، ضلع شرقی بیمارستان و تامین لوازم بخش ICU در نظر گرفته شده است.