جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

افتتاح 12 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 12 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از افتتاح و بهره‌برداری 12 پروژه عمرانی، هم‌زمان با هفته دولت در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

افتتاح 12 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: پروژه‌هایی که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند در بخش زیرساخت شهرک‌های صنعتی هستند که نقش مهمی در فرآیند رونق تولید و توسعه اقتصادی منطقه ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به احداث تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتی، اظهار کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی جویبار با اعتبار 21 هزار میلیون ریال به اتمام رسیده که 12 هزار و 400 میلیون ریال از محل منابع ملی و 6 هزار و 600 میلیون ریال از محل منابع داخلی و یک‌هزار میلیون ریال نیز از محل منابع استانی تأمین‌ شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: پنج پروژه گازرسانی در شهرک‌های صنعتی مرزن‌آباد چالوس، درونکلا بابل، نکا، بهشهر و پل‌سفید سوادکوه با هزینه 18 هزار و 500 میلیون ریال انجام‌ شده که 6 هزار و 750 میلیون ریال از محل منابع استانی و 11 هزار و 750 میلیون ریال نیز از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

این مسؤول تصریح کرد: به‌منظور برطرف نمودن مشکل مخابراتی شهرک‌های صنعتی نیز عملیات اجرای فیبر نوری در شهرک‌های صنعتی استان در دست اجراست که هم‌زمان با هفته دولت دو پروژه در شهرک‌های صنعتی بهشهر و رستم کلا قائم‌شهر با هزینه 3 هزار و 230 میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسند.

موسوی خاطرنشان کرد: پروژه ساختمان آتش‌نشانی و ماشین اطفاء حریق در شهرک صنعتی بابکان و ساختمان اداری دفتر شهرک صنعتی شهدای محمودآباد نیز با هزینه 4 هزار و 850 میلیون ریال ساخته و تکمیل‌ شده است.

وی ادامه داد: شبکه فاضلاب شهرک صنعتی بابلسر به طول 6.2 کیلومتر اجرا شد که برای اجرای این پروژه 8 هزار میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به رسالت شرکت شهرک‌های صنعتی در اجرای زیرساخت مناسب برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی، گفت: پروژه‌های عمرانی با توجه به محدودیت منابع در حال اجراست که برای بهره‌برداری از 12 پروژه در هفته دولت، 56 هزار و 700 میلیون ریال هزینه شده است.