سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح کلاس‌های تابستانی تبلیغات اسلامی در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح کلاس‌های تابستانی تبلیغات اسلامی در محمودآباد

طی مراسم با حضور امام جمعه، نماینده اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، برخی از ادارات، دانش‌آموزان و اولیای آنها افتتاحیه کلاس‌های تابستانی اداره تبلیغات اسلامی در سالن غدیر اداره ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد برگزار شد.

افتتاح کلاس‌های تابستانی تبلیغات اسلامی در محمودآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت‌الاسلام سیدداود موسوی ظهر امروز در مراسم آغاز به کار کلاس‌های تابستانه اداره تبلیغات اسلامی محمودآباد اظهار کرد: دوران جوانی و نوجوانی دوران بسیار حساس زندگی انسان‌هاست زیرا بهترین زمان شکوفایی و سازندگی و پذیرش عقل است.

وی افزود: یکی از کارهای شاخص و بسیار خوبی که سازمان تبلیغات اسلامی از چندین سال اخیر در اجرای آن نقش دارد برگزاری کلاس‌های غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوان است که باعث رشد و شکوفایی و پویایی جوانان خواهد شد.

خطیب جمعه محمودآباد به دغدغه‌های خانواده‌ها برای فرزندان اشاره کرد و گفت: فردای قیامت نخستین سوال بعد از مسائل دینی و عبادی سوال از دوران جوانی است پس با حضور در کلاس‌های معارف دینی و تعالیم احکام الهی نسبت به وظیفه‌ای که در قبال فرزندان‌مان داریم کوشا باشیم.

موسوی تصریح کرد: جامعه‌ای موفق است که جوانان خوب و فعالی دارد و احساس مسؤولیت والدین می‌تواند در رشد و شکوفایی فرزندان تاثیرگذار باشد.

وی با اشاره به خطرات ماهواره و تهاجم فرهنگی اظهار کرد: امروز دشمن با تشکیل اتاق فکر و شناختی که از پدر و مادران ایرانی دارد به این نتیجه رسیده که باید جنگی تازه را بر علیه جوانان و نوجوانمان آغاز کند و با این ترفند با ماهواره و اینترنت و اخبار کذایی ما را بمباران می‌کند.

موسوی تاکید کرد: همه دستگاه‌های فرهنگی کشور با استفاده از اساتید و علمایی که هادیان جامعه محسوب می‌شوند باید برای غنی‌سازی جوانان و نوجوانان برنامه‌ریزی کنند.

امام جمعه محمودآباد در پایان به فرمایشات امام علی (ع) و امام صادق (ع) اشاره و اظهار کرد: دوران جوانی را قدر بدانید و با جوانان کار بکنید زیرا قلب جوان مثل زمینی است که هرچه در آن بکاریم رشد خواهد کرد.

به گزارش فارس، کلاس‌های تابستانی اداره تبلیغات اسلامی در 6 کلاس هسته فرهنگی و بوستان معرفت با 150 دانش‌آموز کار خود را آغاز کرده است.