رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

افتتاح پنج طرح تولیدی و زیربنایی بخش کشاورزی قائم شهر در دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح پنج طرح تولیدی و زیربنایی بخش کشاورزی قائم شهر در دهه فجر

در دهه فجر امسال 5 طرح تولیدی و زیربنایی با اعتبار بالغ بر 59 میلیارد و 700 میلیون ریال با اشتغالزایی 21 نفر به بهره برداری می رسد که 93 خانوار از مزایای این پروژه ها بهره مند می شوند.

افتتاح پنج طرح تولیدی و زیربنایی بخش کشاورزی قائم شهر در دهه فجر

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، فرزین فرهادی مدیر جهاد کشاورزی قائمشهر گفت : دو طرح لاینینگ کانال انتقال آب با حجم دو هزار و 830 مترمربع در روستاهای موارم کلا و کلاگرمحله با اعتبار 129 میلیون ریال بهره برداری می شود.
وی افزود: طرح درجه بندی و بسته بندی مرکبات و سردخانه شرکت قائم سبز شکوفه های سفید با حجم کار پنج هزار تن و سرمایه گذاری 50 میلیارد ریالی که 15 میلیارد ریال آن از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با اشتغالزایی 15 نفر می باشد در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
فرهادی اضافه کرد: طرح آبیاری قطره ای با حجم کار 7.58 هکتار از محل اعتبارت ملی با سرمایه گذاری 580 میلیون ریال از دیگر پروژه های قابل افتتاح بخش کشاورزی شهرستان قائم شهر در دهه فجر است.
وی بیان کرد: پروژه تولید گل و گیاهان زینتی با اشتغالزایی پنج نفر با سهم آورده شخصی به مبلغ هفت میلیارد ریال در دهه فجر به بهره برداری می رسد.