رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

افتتاح پروژه‌های عمرانی و اجرای ویژه‌برنامه‌های دهه فجر نوشهر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح پروژه‌های عمرانی و اجرای ویژه‌برنامه‌های دهه فجر نوشهر

افتتاح پروژه‌های عمرانی و اجرای ویژه‌برنامه‌های دهه فجر نوشهر


فرماندار نوشهر از افتتاح پروژه‌های عمرانی، ورزشی و اجرای ویژه‌برنامه‌های دهه فجر در شهرستان نوشهر خبر داد.

افتتاح پروژه‌های عمرانی و اجرای ویژه‌برنامه‌های دهه فجر نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، محمد‌علی قمی‌اویلی امشب در نخستین جلسه ستاد گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر در شهرستان نوشهر که با حضور مسئولان شهرستان، بخش مرکزی و کجور در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، به تشریح برخی برنامه‌های ویژه دهه فجر پرداخت.

فرماندار نوشهر گفت: از نخستین روز آغاز دهه مبارک فجر در نوشهر تا 22 بهمن، برنامه‌های متنوع ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در سطح شهرستان نوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: مراسم نمادین سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در فرودگاه نوشهر برگزار می‌شود و بنابراین دستگاه‌های متولی باید کمیته‌ای تشکیل داده و فعال کنند تا یک برنامه بسیار مناسبی برگزار شود.

قمی‌اویلی با اشاره به اینکه امسال دومین دهه فجر در دولت یازدهم است، افزود: افتتاح پروژه‌های مختلف ورزشی و عمرانی در نوشهر و کجور در دستور کار قرار دارد که همه اینها سرزندگی و نشاط بیشتری را ایجاد می‌کند.

وی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های دهه فجر، مردمی برگزار‌شدن آن است و مردم مانند همیشه وارد عرصه می‌شوند و مسئولان نیز باید در این باره بسترسازی‌های لازم را انجام دهند و کمک کنند تا ویژه برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر در نوشهر به بهترین شکل برگزار شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان نوشهر عنوان کرد: بسیجیان و هیئت امنای مساجد پیشتاز هستند و باید برنامه‌های خود را به شکلی تدوین کنند که برنامه‌های دهه فجر باشکوه و مردمی برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه برنامه‌های دهه فجر باید هدف‌دار و معرف دستاوردهای انقلاب باشد، تصریح کرد: معرفی کینه دشمنان ما نسبت به انقلاب و جمهوری اسلامی و نیز معرفی گروه‌های تکفیری و سلفی که مانند خوره به جان مسلمانان افتاده‌اند، همه باید توأمان جنایات آنها را افشا کنند.

فرماندار نوشهر درباره برگزاری راهپیمایی روز 22 بهمن خاطرنشان کرد: سه مراسم راهپیمایی خارج از شهر نوشهر در صلاح‌الدین‌کلا و همچنین شهرهای کجور و پول برگزار می‌شود که باید برای سخنرانان این روز از قبل هماهنگی شود.

وی با اشاره به اینکه آذین‌بندی در فضای شهری به گونه‌ای انجام شود که حال و هوای دهه فجر نمایان شود، اظهار کرد: برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی در سطح شهر، اصناف، بسیج اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت وارد میدان شوند.