جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح و بهره‌برداری از 7 خانه بهداشت در بابلسر آغاز می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح و بهره‌برداری از 7 خانه بهداشت در بابلسر آغاز می‌شود

افتتاح و بهره‌برداری از 7 خانه بهداشت در بابلسر آغاز می‌شود


مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر گفت: هفت خانه بهداشت در بابلسر در ایام‌الله دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح و بهره‌برداری از 7 خانه بهداشت در بابلسر آغاز می‌شود

محسن نبی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر اظهار کرد: هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر، هفت خانه بهداشت در سطح شهرستان بابلسر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی شروع احداث خانه‌های بهداشت این شهرستان را از مرداد ماه امسال عنوان کرد و افزود: تاکنون این پروژه‌ها حدود 98 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ و تنها محوطه‌سازی آنها مانده است که تا دهه فجر به اتمام می‌رسد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر، اعتبار هزینه‌ شده برای ساخت این پروژه‌ها را 700 میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: هر خانه بهداشت نیاز به 25 میلیون تومان تجهیزات دارد که در حال خریداری آن هستیم.

نبی‌زاده همچنین به افتتاح و بهره‌برداری از پروژه بزرگ مرکز بهداشتی درمانی روستای سرحمام اشاره‌ کرد و گفت: این پروژه با اعتبار 450 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و نیز مشارکت مردمی در حال احداث است.

این مسئول با بیان اینکه مدت اجرای این پروژه سه سال و هم‌اکنون با پیشرفت فیزیکی 95 درصد است، اظهار کرد: این پروژه نیز در ایام‌الله دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

نبی‌زاده هدف از احداث این مرکز را بهبود وضعیت درمانی مردم منطقه دانست و گفت: برای خریداری تجهیزات آن نیز نیاز به 150 میلیون تومان اعتبار است که در حال حاضر مجوز خرید تجهیزات صادر و به‌زودی به این مرکز منتقل می‌شود.