جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح و بهره‌برداری از 2 پروژه اوقافی در فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح و بهره‌برداری از 2 پروژه اوقافی در فریدونکنار

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابلسر و فریدونکنار گفت: به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر دو پروژه اوقافی با اعتبار 630 میلیون تومان در شهرستان فریدونکنار به بهره‌برداری رسید.

افتتاح و بهره‌برداری از 2 پروژه اوقافی در فریدونکنار

حجت‌الاسلام مهدی یوسف‌تبار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابلسر، با تبریک به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: دهه فجر نماد اقتدار ملی است.

وی با بیان اینکه اداره اوقاف و امور خیریه بابلسر و فریدونکنار برنامه‌های متنوعی را در ایام‌الله دهه فجر در سطح دو شهرستان در حال برگزاری دارد، افزود: عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، گلباران مزار شهدا و محفل انس با قرآن کریم از جمله برنامه‌های ما در ایام‌الله دهه فجر است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابلسر و فریدونکنار با اشاره به پروژه‌های اوقافی این شهرستان در طول این ایام بیان کرد: بهره‌برداری از ضریح امام‌زاده قاسم (ع) فریدونکنار و افتتاح ساختمان جدیدالتأسیس امام‌زاده فخرعلی حیدرکلا، در مجموع با اعتبار حدود 630 میلیون تومان از جمله پروژه‌های ما در ایام‌الله دهه فجر شهرستان بابلسر است.

یوسف‌تبار افزود: بخش اعظمی از هزینه این پروژه‌ها توسط خیر نیک‌اندیش فریدونکناری، علی یوسفی پرداخت شده است.

رئیس اداره اوقاف بابلسر و فریدونکنار در ادامه با اشاره به وجود یک‌هزار و 100 رقبه در سطح دو شهرستان بابلسر و فریدونکنار گفت: تعداد 20 رقبه نیز امسال در سطح دو شهرستان شناسایی شده است.

وی در پایان با اشاره به وجود 20 امام‌زاده و بقعه متبرکه در سطح دو  شهرستان بابلسر و فریدونکنار گفت: 436 موقوفه و یک‌هزار و 100 رقبه در سطح این دو شهرستان وجود دارد.