جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح و بهره‌برداری از 13 پروژه عمرانی در بهنمیر بابلسر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح و بهره‌برداری از 13 پروژه عمرانی در بهنمیر بابلسر

افتتاح و بهره‌برداری از 13 پروژه عمرانی در بهنمیر بابلسر


عضو شورای اداری بابلسر با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از 13 پروژه عمرانی، زیربنایی و خدماتی در بخش بهنمیر، اعتبار هزینه‌شده برای این پروژه‌ها را یک‌میلیارد تومان برشمرد.

افتتاح و بهره‌برداری از 13 پروژه عمرانی در بهنمیر بابلسر

مجتبی حبیب‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر با اشاره به ایام‌الله دهه فجر با بیان اینکه مردم باید از خدمات دولت در بخش‌های مختلف آگاه شوند، گفت: برنامه‌های بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی باید متناسب با عظمت این روزها تدوین شود.

وی با بیان اینکه دشمن با تمام توان خود در جهت تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: ستاد دهه فجر بخش بهنمیر می‌کوشد تا دهه فجر علاوه بر افزایش شتاب مسیر هرساله انقلاب، بازتاب‌دهنده آرمان‌ها، ارزش‌ها، خدمات، دستاوردهای انقلاب و همچنین افزایش باور عمومی نسبت به مسیر آینده‌ای سرشار از روشنایی و امید برای مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی باشد.

بخشدار بهنمیر با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از 13 پروژه عمرانی، زیربنایی و خدماتی در بخش بهنمیر، اعتبار هزینه‌شده برای این پروژه‌ها را یک‌میلیارد تومان برشمرد.

حبیب‌نژاد اظهار کرد: روکش آسفالت راه عرب‌خیل، آسفالت راه کرفون، زیرسازی و آسفالت محور افراتخت به میرودسر، اصلاح و بهینه‌سازی برق در روستاهای دارابدین روشن و کاله، روشنایی معابر در سطح روستاهای بخش و رینگ فیدر در حجم 600 متر شبکه فشار متوسط در روستای کهنه محله میرود، از جمله پروژه‌های قابل بهره‌برداری در سطح بهنمیر است.

وی افتتاح و بهره‌برداری از خانه بهداشت دارابدین روشن، روشندان و سرخدشت، افتتاح و بهره‌برداری از سالن کشتی بخش بهنمیر و افتتاح خانه قرآن در بخش بهنمیر را از دیگر پروژه‌های این بخش در ایام‌الله دهه فجر عنوان کرد.