جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

افتتاح و بهره‌برداری از استخر ورزشی شهرداری بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح و بهره‌برداری از استخر ورزشی شهرداری بابل

شهردار بابل گفت: در نیمه شهریور ماه امسال، پروژه و استخر بزرگ ورزشی شهرداری بابل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح و بهره‌برداری از استخر ورزشی شهرداری بابل

اردشیر بیژنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابل اظهار کرد: جلسه کمیسیون ورزش با حضور تعدادی از اعضای شورای شهر و رئیس کمیسیون ورزشی این شورا، جهت تسریع در روند اجرایی و بهره‌برداری استخر ورزشی شهرداری بابل برگزار شد.

وی با اعلام اینکه برای اتمام این پروژه متحمل فشارهای سنگینی هستیم و نیاز به فعالیت شبانه‌روزی داریم، بیان کرد: به مردم بابل قول می‌دهم تا نیمه شهریور، استخر و پروژه بزرگ ورزشی شهرداری بابل افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

شهردار بابل با بیان اینکه برای استخر ورزشی شهرداری بابل که در سال 92 کلنگ‌زنی شد حدود دو میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار پیش‌بینی شده بود، عنوان کرد: تاکنون برای این پروژه بیش از سه میلیارد میلیون تومان هزینه شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر موانع اجرای این پروژه رفع شده است، گفت: این پروژه تاکنون 80 درصد، پیشرفت فیزیکی داشته و پیش‌بینی می‌شود تا نیمه شهریور ماه امسال، افتتاح و بهره‌برداری شود.

بیژنی در ادامه با اشاره به اینکه در خصوص فضای سبز در پارک‌ها و محلات دارای ضعف هستیم، اظهار کرد: بعضاً پارک‌های این شهر جایگاه معتادان و افراد نادرست شده است که امنیت خانواده‌ها را مختل کرده است.

شهردار بابل در پایان گفت: مردم برای استراحت و آرامش روح و روان به فضای سبز و پارک‌ها نیاز دارند که در این راستا در صدد هستیم تا با ایجاد مدیریت صحیح، فضای مناسبی را در پارک‌ها ایجاد کنیم تا خانواده‌ها با آرامش، از فضای سبز پارک‌ها استفاده کنند.