جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح نمایندگی اداره ورزش و جوانان کجور در آینده‌ای نزدیک - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح نمایندگی اداره ورزش و جوانان کجور در آینده‌ای نزدیک

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، قاسم احمدی‌لاشکی صبح امروز در حاشیه نشست بررسی ورزش بخش کجور که با حضور مسئولان ورزش نوشهر و کجور برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نوشهر اظهار داشت: با تلاش‌هایی که صورت گرفت نمایندگی اداره ورزش و جوانان کجور به‌زودی در این منطقه افتتاح و آغاز بکار می‌کند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی افزود: برای زمین ورزشی روستای لرگان و همچنین زمین ورزشی شهرهای پول و کجور رقم خوبی نیز در نظر گرفتیم و هر جا هم که لازم باشد اعتبار ورزشی تزریق می‌کنیم.

وی تاکید کرد: وظیفه همه ما است که برای رفاه و زندگی بهتر مردم تلاش کنیم تا جامعه به مراتب با نشاط‌تر و شاداب‌تر داشته باشیم.

احمدی بیان کرد: ورزش برای سلامت جسم بسیار مفید است اما، اصل در کنار هم بودن است و برای کنار هم بودن است که باید قدر لحظه‌های بسیار شاد و ورزشی را بدانیم.

وی به برخی تلاش‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته عمرانی در بخش کجور پرداخت و اظهار داشت: پوشش مخابراتی با نصب دکل‌های GSM در روستاهای دلسم و ویسر گسترده‌تر شد و فرستنده رادیو و تلویزیونی دیجیتال هم که برای شهر پول و کجور خریدار شد در آینده نزدیک نصب و راه‌اندازی می‌شود و پس از آن مردم این منطقه می‌توانند از برنامه‌های متنوع رادیو و تلویزیون بهره‌مند شوند.

بخشدار کجور نیز گفت: به همت اداره کل ورزش و جوانان مازندران ایجاد نمایندگی ورزش و جوانان در کجور کلید خورد.

نادر موسوی‌زاده افزود: نیازمند حمایت‌های مسئولان و حامیان مالی هستیم تا هر چه زودتر شاهد افتتاح رسمی نمایندگی اداره ورزش و جوانان کجور باشیم.

وی خاطرنشان کرد: بخش کجور از ظرفیت‌های ورزشی بسیار بالایی در رشته‌های مختلف برخوردار است که در سال‌های اخیر روند رو به رشد حضور ورزشکاران کجوری در میادین مختلف داخلی و خارجی گواه این امر است و بنابراین ورزش کجور نیازمند حمایت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف است.