جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح نمایشگاه کتاب با تخفیف 20 درصدی در نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح نمایشگاه کتاب با تخفیف 20 درصدی در نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، نمایشگاه کتاب با حضور جمعی از مسئولان و اهالی فرهنگ و هنر در محل دائمی نمایشگاه کتاب واقع در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر افتتاح و بازگشایی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش اهالی فرهنگ و هنر در معرفی هر چه بهتر فرهنگ ایثار و مقاومت به نسل جدید اظهار داشت: نمی‌توان از نقش هنرمندان در معرفی این فرهنگ ارزشمند به راحتی گذشت.

بابک شمس ناتری یکی از راه‌های اثرگذار در ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت را کتاب و کتابخوانی دانست و اظهار داشت: دفاع مقدس فصل ارزشمندی را در حوزه تولیدات فرهنگ و هنر رقم زد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر همچنین با اشاره به دائمی شدن نمایشگاه کتاب در نوشهر تصریح کرد: ایجاد فضای دائمی بهترین فرصت هم برای انتشاراتی‌ها و هم برای دوستداران کتاب و برپاکنندگان نمایشگاه‌های کتاب است.

وی بیان داشت: تمام توان خود را به‌کار می‌گیریم و تلاش می‌کنیم این فضا را با عناوین متعدد و متنوع کتاب حفظ کنیم تا شهروندان نوشهری بتوانند نیازهای خود را در زمینه انواع کتاب با موضوعات مختلف در این نمایشگاه دائمی تامین کنند.

شمس ناتری با تاکید بر اینکه کتاب و کتابخوانی باید بیش از پیش جدی گرفته شود، گفت: معتقدیم هر چقدر فضاهای دائمی نمایشگاه کتاب بیشتر شود و خرید کتاب نیز با سهولت بیشتری انجام گیرد گام‌هایی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی جدی‌تر و موثرتر برداشته می‌شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر همچنین با بیان اینکه در این نمایشگاه کتاب‌هایی با موضوعات کودک، اجتماعی، تاریخی، دینی و... به نمایش گذاشته شده است، اظهار داشت: تخفیف 20 درصدی برای خریداران کتاب از این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

به گزارش فارس، نمایشگاه دائمی کتاب در نوشهر همه روزه صبح و عصر به غیر از روزهای تعطیل برای بازدید عموم علاقمندان دایر است.