سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح نخستین خانه جوان در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح نخستین خانه جوان در مازندران

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اعلام اینکه به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر برای نخستین‌بار خانه جوان در استان افتتاح می‌شود، گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان با فراهم کردن تجهیزات و امکانات لازم اقدام به تأسیس خانه جوان در مرکز مازندران کرده است.

افتتاح نخستین خانه جوان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، حبیب حسین‌زادگان امشب در نخستین انتخابات مجمع استانی سازمان‌های مردم نهاد جوانان مازندران در سالن اجتماعات بانک مسکن دریاکنار با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون جوانان نقش بی‌بدیل و بی‌نظیری در خلق حماسه‌های پیروزی، تداوم و تثبیت آن داشتند، اظهار کرد: طبق بیانات رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری رسیدگی به امورات جوانان موجب تثبیت نظام و انقلاب می‌شود.

وی با اشاره به حضور جوانان در عرصه‌های مختلف علمی و ورزشی افزود: مازندران با داشتن یک‌سوم نیروی جوان، تحصیل کرده و متخصص در عرصه‌های مختلف نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه برای رسیدگی به امورات جوانان، وزارت ورزش و جوانان یکی از برنامه‌های محوری خود را به حوزه جوانان اختصاص داده است، تصریح کرد: برگزاری مجمع استانی سازمان‌های مردم نهاد جوانان از جمله این برنامه‌ها است.

حسین‌زادگان با اعلام اینکه به مناسبت ایام‌الله دهه فجر برای نخستین‌بار در مازندران خانه جوان افتتاح و با مشارکت جوانان اداره می‌شود، خاطرنشان کرد: اداره‌کل ورزش و جوانان استان با فراهم کردن تجهیزات و امکانات لازم اقدام به تأسیس خانه جوان در زمین استیجاری در مرکز استان کرده و بنا داریم در سال آینده زمین خانه جوانان را برای جوانان از ورزش تأمین کنیم.

وی در پایان گفت: از جوانانی که علاقه‌مند به فعالیت در این مجمع بوده و دارای طرح و ایده هستند دعوت به همکاری می‌کنیم.