جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

افتتاح مجتمع آبرسانی بندپی بابل / اعتبار پروژه اختصاص نیافت - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح مجتمع آبرسانی بندپی بابل / اعتبار پروژه اختصاص نیافت

مدیر آب و فاضلاب روستایی بابل با اشاره به افتتاح مجتمع آبرسانی بندپی بابل گفت: امسال 100 میلیون تومان برای بهره‌برداری از این پروژه ابلاغ شد اما هنوز این اعتبار تخصیص نیافت.

افتتاح مجتمع آبرسانی بندپی بابل / اعتبار پروژه اختصاص نیافت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، محمد جعفرزاده عصر امروز در مراسم افتتاح مجتمع آبرسانی سه روستای سفیدطور به محوریت روستای پنبه‌جار بخش بندپی غربی این شهرستان با تبریک ایام‌الله دهه فجر و گرامی‌داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا، اظهار کرد: افتتاح پروژه آبرسانی دو روستای پنبه‌جار که بخشی از مجتمع آبرسانی سه روستای سفیدطور بوده که در سال 90 این پروژه در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 800 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی تامین می‌شود، افزود: با افتتاح این پروژه 700 خانوار از نعمت آب شرب بهداشتی  برخوردار می‌شوند.

مدیر آب و فاضلاب روستایی بابل نیز تصریح کرد: با وجود کمبود اعتبارات و پراکندگی تاسیسات همیشه جلوتر از اعتبارات تخصیصی اجرای پروژه انجام شده‌است.

این مسئول افزود: در سال 90 برای این پروژه 20 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافت و پایان سال 93 تنها 50 درصد اعتبارات تخصیصی ابلاغ شد که امسال این اعتبار به 100 میلیون تومان رسید اما هنوز تخصیص نیافت.

جعفرزاده بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه شامل احداث دو باب مخزن بتنی، اجرای پنج کیلومتر خط انتقال شبکه، تاسیسات پمپاژ، دیوار چینی و محوطه‌سازی است.

مدیر آبفار بابل در بخش پایانی سخنانش،گفت: انتظار ما از مردم پرداخت به موقع آب بها و اطلاع رسانی به آب‌دار منطقه در صورت مشاهده آسیب‌ به تاسیسات برای ارائه خدمات بهینه است.