سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

افتتاح فاز نخست مرکز تفریحی سرپوشیده در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح فاز نخست مرکز تفریحی سرپوشیده در مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از بهره‌برداری فاز نخست بزرگ‌ترین مرکز تفریحی سرپوشیده مازندران تا خرداد ماه امسال خبر داد.

افتتاح فاز نخست مرکز تفریحی سرپوشیده در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، دلاور بزرگ‌نیا گفت: فاز نخست بزرگ‌ترین مرکز تفریحی سرپوشیده استان تا خردادماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: تاکنون 240 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از صندوق توسعه بانک گردشگری به این پروژه اختصاص یافت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تصریح کرد: علاوه بر این مرکز تفریحی و سرگرمی چهار هتل پنج‌ستاره و یک هتل چهارستاره مازندران نیز با حضور معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بازدید شد.

این مسئول بیان کرد: این هتل‌های در حال ساخت در صورت پیشرفت فیزیکی مناسب مورد حمایت تسهیلاتی قرار می‌گیرد.

بزرگ‌نیا از بازدید معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از موزه مردم‌شناسی «برسه» تنکابن خبر داد و خاطرنشان کرد: موزه‌ها از جمله محصولات گردشگری مازندران است که به بهترین شکلی تاریخ و فرهنگ مازندران را روایت می‌کند.

به گزارش فارس، محمدحسن طالبیان معاون سازمان میراث فرهنگی با حضور بر مزار دکتر ستوده از این استاد به‌عنوان مرد ماندگار عرصه ایران‌شناسی و مردم‌شناسی یاد کرد و گفت: فرهنگ و پویایی فرهنگ ایرانی مرهون انسان‌های بزرگی چون استاد ستوده است.