جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجو زیرپوشش کمیته امداد میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجو زیرپوشش کمیته امداد میاندورود

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود از افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجو زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجو زیرپوشش کمیته امداد میاندورود

علی ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در میاندورود از افتتاح یک طرح نمادین اشتغال خانواده‌های تحت حمایت این نهاد با حضور فرماندار و دیگر مسؤولان شهرستانی در هفته دولت خبر داد و گفت: این طرح با موضوع خدمات نجاری و صنایع چوبی و ام دی اف با اعتبار 350 میلیون ریال شروع به کار نموده و برای سه نفر از مددجویان ایجاد اشتغال می‌کند.

وی بیان کرد: در چهار ماهه نخست سال 95 به تعداد 9 نفر از خانواده‌های تحت حمایت بالغ بر یک میلیارد و 320 میلیون ریال وام اشتغال و خودکفایی پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود با تأکید بر همت کلیه مسؤولان درباره توسعه اشتغال پایدار در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، اظهار کرد: تلاش ویژه امدادگران درباره شناخت پتانسیل موجود در خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد جهت توانمندسازی، امری لازم و ضروری است.

این مسؤول اضافه کرد: در هفته دولت امسال علاوه بر افتتاح طرح خودکفایی، برنامه‌های کلنگ‌زنی مسکن مددجویی، برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر، دیدار و دلجویی از بیماران زمین‌گیر در دستور کار این مدیریت قرار دارد.

وی در پایان از ارائه خدمات مشاوره و آموزش فردی به 595 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در سه ماهه نخست امسال اشاره کرد و گفت: آموزش‌ها با هدف ارتقای سطح فرهنگی و افزایش روحیه خودباوری و خوداتکایی مددجویان برگزار شده است.