جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح سالن فرهنگی و ورزشی در میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح سالن فرهنگی و ورزشی در میاندورود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود،همزمان با سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس سالن فرهنگی و ورزشی 9 دی سپاه ناحیه میاندورود با حضور علی غلامیان معاون فرماندار  شهرستان میاندورود به بهره‌برداری رسید.

این سالن که در محوطه سپاه ناحیه شهرستان میاندورود ساخته شده و استفاده از آن برای عموم آزاد است، از طریق ویدئو کنفرانس و به صورت همزمان با سراسر کشور با سخنرانی سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان به بهره‌برداری رسید.

همچنین بازارچه اقتصاد مقاومتی با حضور 30 غرفه شامل واحدهای تولید مربا و ترشیجات، گل و گیاه زینتی، قالیچه و صنایع‌دستی همچنین مرغ و پرندگان محلی در محل پارک و بوستان محلی منطقه یورکله شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود به بهره‌برداری رسید.

عمده تولیدکنندگان این بازارچه از افراد فعال بسیجی بودند که توسط سپاه ناحیه شهرستان میاندورود با اعطای وام اقتصاد مقاومتی یا اشتغال‌زایی موفق به ایجاد یک کسب و کار برای خود شده بودند.

به گزارش فارس، درخواست بیشتر این فعالان اقتصادی و بسیجیان اختصاص یک بازارچه در محور پرتردد مسیر زائران مشهد‎الرضا(ع) در شهرستان جهت برخورداری از امتیاز بازدید مسافران عبوری بود که با قول پیگیری مسئولان همراه شد.

{jcomments off}