سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

افتتاح ساختمان دانشگاه پیام‌نور بهنمیر تا مهرماه سال ‌جاری - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح ساختمان دانشگاه پیام‌نور بهنمیر تا مهرماه سال ‌جاری

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، صادق‌علی موحدمنش در مراسم تجلیل از مقام شامخ استاد در سالن اجتماعات مجتمع تفریحی مرضیه با بیان اینکه دانشگاه پیام نور بهنمیر توانسته در تمام عرصه‌ های فرهنگی، اجتماعی، زیربنایی و عمرانی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد، اظهار داشت: این موفقیت مرهون زحمات شما اساتید گرانقدر است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام‌نور بهنمیر با کمترین امکانات توانست رتبه برتر آموزشی را در سطح دانشگاه‌های مازندران کسب کند، خطاب به اساتید عنوان کرد: با مجاهدت علمی و فرهنگی شما اساتید زمینه‌ای فراهم شد تا دانش‌آموختگان ما در همه عرصه ها بتوانند موفق عمل کنند.

موحدمنش همچنین از افتتاح ساختمان دانشگاه پیام‌نور بهنمیر تا قبل از مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: علاوه بر ارتقای این مرکز دانشگاهی، ارتباط این دانشگاه با 200 پایگاه علمی و معتبر دنیا برقرار می‌شود به طوری که در این مرکز دانشگاهی اساتید، کارشناسان، پژوهشگران و فرزندان این منطقه بتوانند از این ارتباط علمی استفاده کنند و آینده منطقه را بسازند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مازندران با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استان با وجود کارنامه درخشان آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و دانشجویی هنوز در آغاز راه است، اضافه کرد: این مرکز مهم دانشگاهی باید تبدیل به یکی از کلینیک‌های مهم تخصصی منطقه شود.

وی با بیان اینکه با کمک اساتید و مشارکت دانش‌آموختگان باید زمینه برای عرصه‌های مختلف تخصصی یعنی عرصه کشاورزی، صنعتی و گردشگری فراهم شود، اظهار داشت: اینها مولفه اساسی توسعه منطقه بوده و نقش مهمی در توسعه پایدار، اشتغال و رفاه اجتماعی دارند.

موحدمنش با بیان اینکه احساس مسئولیت جدی نسبت به زندگی مردم، وضعیت اشتغال، رشد اقتصادی و حل مسائل و مشکلات مختلف تنها از مسیر علمی میسر می‌شود، عنوان کرد: اساتید باید در دانش‌آموختگان زمینه توانمندی تخصصی، توانمندی اجتماعی و مسئولیت‌پذیری را ایجاد کنند به طوری که هر دانش‌آموخته تبدیل به یک شخصیت اثرگذار در جامعه شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر چه برای دست‌یابی به این مهم نیاز به زمان داریم اما با برنامه‌ریزی منسجم می‌توانیم به آن دست یابیم.