سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح ساختمان جدید دادگستری شهرستان آمل با حضور معاون اول قوه قضاییه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح ساختمان جدید دادگستری شهرستان آمل با حضور معاون اول قوه قضاییه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل گفت: ساختمان جدید دادگستری شهرستان آمل روزچهارشنبه ودر جریان سفر رییس قوه قضاییه به مازندران، با حضور معاون اول این قوه افتتاح می شود.

افتتاح ساختمان جدید دادگستری شهرستان آمل با حضور معاون اول قوه قضاییه

علی طالبی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: همچنین از دیگر برنامه های سفر یک روزه حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه به آمل، حضور در گلزارشهدا ، شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان آمل در محل ساختمان جدید دادگستری و دیدار با مردم این شهرستان در مسجد امام رضا (ع) پس از اقامه نماز ظهر و عصر است.
وی ادامه داد: حجت الاسلام محسنی اژه ای به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس قوه قضاییه در آمل حضور پیدا خواهد کرد و مردم شهرستان آمل هم می توانند مشکلات خود را حضوری با او مطرح و نامه خود به رییس قوه قضاییه را تحویل دهند.
آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود، روز سه شنبه هفته جاری برای بررسی مسایل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان مازندران به این استان سفر می کند.
در سفر هیئت بلند پایه قضایی به استان مازندران، تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رییس قوه قضاییه با حضور در شهرستان ها و مساجد مرکز استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی شهرستانهای استان نیز حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.