سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح ساختمان جدید اداره ارشاد در عباس آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح ساختمان جدید اداره ارشاد در عباس آباد

ساختمان جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عباس‌آباد با زیربنای 350 متر مربع افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

افتتاح ساختمان جدید اداره ارشاد در عباس آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، چهارشنبه‌شب با حضور شریعت‌نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی، احمدی قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، رضایی امام جمعه عباس‌آباد، هاشمی فرماندار و دیگر مسئولان، هنرمندان، خیران منطقه و جمع کثیری از مردم ساختمان جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عباس‌آباد افتتاح و به‌بهره‌برداری رسید.

این ساختمان با زیربنای 350 متر مربع و دارای یک سالن کنفرانس و دو سالن برای نمایشگاه در طبقه فوقانی و چند واحد اداری همراه با نمایشگاه هنرهای تجسمی از هنرمندان و فرهیختگان شهرستان عباس‌آباد افتتاح و به‌بهره‌برداری رسیده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عباس‌آباد نیز در حاشیه این مراسم گفت: حفظ شأنیت و کرامت بخشی همراه با خدمت صادقانه و کیفیت‌مدار و رضایتمندی برای اهالی فرهنگ و هنر از دغدغه‌های کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عباس‌آباد است که بر این اساس در گام نخست افتتاح ساختمان جدید و زیبای اداره ارشاد عباس‌آباد مورد توجه قرار گرفت.

محمد رحیمی تصریح کرد: همچنین با حضور مسئولان استانی و شهرستانی جلسه بسیار موفقی پیرامون زمین مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان عباس‌آباد برگزار شد و در آینده‌ای نه چندان دور خبرهای خوبی در این باره به اهالی فرهنگ و هنر داده می‌شود.

وی گفت: برنامه‌های سال آینده نیز به‌زودی تدوین می‌شود و برای بهتر تدوین شدن آن از پیشنهادات سازنده همه اهالی فهیم خانواده بزرگ فرهنگ و هنر استقبال می‌شود.