سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آفتاب نهم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

آفتاب نهم

Loading the player...

ویژه برنامه شهادت امام جواد الائمه(ع) به تهیه کنندگی احمد باکر است که پنجشنبه از ساعت 21:10 به مدت 50 دقیقه بطور زنده از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
تنها «بیست و پنج» سال بود که نسیم «هل اتی» می وزید و نهرهایی که از سرچشمه «طه» سیراب می شود، جاری بود. و چه زود، این نسیم از وزیدن افتاد و این عطر دل نواز، دامن برچید.
مولا، شگفتا از صبر تو؛ صبر مقابل سیه کارترین ستمگران روزگار، صبر مقابل تمام ناروایی‏ های زندان و زندانیان! بریده باد دستی که تازیانه بر پیکر کبریایی‏ ات نواخت! بریده باد دستی که با زهر خنده نگاهش، سمّ هستی سوز حسادت را به جام جان تو ریخت!
اینک، این غروب غمبار شهادت توست که آسمان «کاظمین» را فرا گرفته است؛ غروبی که یادآور روزهای تاریک زندان است؛ روزهای تلخ تازیانه و خشم، روزهای سرشار از خلوت غریبانه مناجات ‏هایت.
مولا، ای خورشید فرو نشسته در محاق زندان‏ ها! امروز دل ما تنها به اندوه نشسته است که شمع جان به یاد روزهای بی‏ چراغت، سوزان و اشک غم به یاد ناله‏ هایت فروزان است.
سلام بر تو ای جوادالائمه علیه السلام و بر آن بارگاه خدایی ات که تا دامنه قیامت، چشم نواز همه از ره رسیدگانِ خسته خواهد بود!
آفتاب نهم برنامه ای گفتگو محور است که :وله –گزارش-کارشناس-مداحی-ارتباط تلفنی و ... از آیتمهای این برنامه می باشد.
 

سال تولید: شهریور 95

کارگردان:آرش رمضانی
مجری:سید جواد موسوی
دستیار:برزگر
تصویربرداران:شیری-منفرد-مشایخی فر
صدابردار:مرتضی کاظمی