سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آغاز پیگیری ساخت مجتمع فرهنگی هنری در کلاردشت - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز پیگیری ساخت مجتمع فرهنگی هنری در کلاردشت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: پیگیری اختصاص اعتبار و ساخت مجتمع فرهنگی هنری در کلاردشت از هفته جاری آغاز شد.

آغاز پیگیری ساخت مجتمع فرهنگی هنری در کلاردشت

احد جاودانی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به واگذاری 2 هزار و 500 متر زمین برای ساخت مجتمع فرهنگی هنری در کلاردشت، اظهار کرد: پیگیری‌های مختلفی طی مدت سه ماه گذشته صورت گرفته است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه کلاردشت شهرستان گردشگرپذیری است که به‌ویژه در ایام تابستان و بهار جمعیت بسیاری وارد منطقه می‌شوند، ضرورت انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری احساس می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تقدیر از شورای شهر کلاردشت، شورای شهر کار بسیار بزرگی کردند و 2 هزار و 500 متر زمین را در بهترین نقطه کلاردشت برای ساخت مجتمع فرهنگی هنری اختصاص دادند.

جاودانی با اعلام اینکه پیگیری اختصاص اعتبار و ساخت این مجموعه از هفته جاری آغاز می‌شود، اظهار داشت: امیدواریم هر چه سریع‌تر قشر فرهنگی و هنرمندان این منطقه بتوانند از امکانات آن بهره‌مند شوند.

وی در پایان گفت: تلاش ما بر این است با تحقق بخشیدن به خواسته‌های فرهنگی بتوانیم گام‌های خوبی در جهت رشد و توسعه فرهنگ و هنر مازندران برداریم.