رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

آغاز پروازهای عمره مفرده مازندران از امروز - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز پروازهای عمره مفرده مازندران از امروز

آغاز پروازهای عمره مفرده مازندران از امروز


مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: پرواز عمره مفرده مازندران از امروز، 18 آذرماه جاری، آغاز می‌شود

آغاز پروازهای عمره مفرده مازندران از امروز

موسی مشاءزمینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: ساعت 14:20 امروز، سه‌شنبه 18 آذرماه جاری، نخستین کاروان عمره مفرده، فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز مازندران را به مقصد مدینه ترک می‌کند.

وی بیان ‌داشت: هر روز دو پرواز برای انتقال زائران مازندرانی به خانه خدا توسط شرکت هواپیمایی سعودی انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران تصریح کرد: با توجه به اینکه تعداد پروازهای داخلی و خارجی از فرودگاه ساری افزایش یافته، تمامی عوامل اداره کل حج و زیارت باید در کنار هم باشند و به یکدیگر کمک کنند.

مشاءزمینی خاطرنشان کرد: تیم عملیاتی عمره مفرده برای اعزام زائران مازندرانی از فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز مازندران آمادگی کامل دارد.

وی با اشاره به بررسی تمامی سالن‌های ترانزیت خارجی و داخلی و ترمینال عمومی، چک‌بار و گذرنامه زائران، گفت: در حال حاضر مشکلی در این بخش وجود ندارد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با تاکید بر پرهیز جدی زائران از حمل مواد مخدر، گفت: توصیه ما به تمامی زائران این است که از حمل مواد مخدر و قرص‌های ترامادول به شدت پرهیز کنند.

مشاء‌زمینی یادآور شد: اعزام زائران عمره مفرده تا 24 تیرماه سال 94 ادامه می‌یابد.

وی با اعلام اینکه فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم برای افزایش پروازهای فرودگاه‌های مازندران ضروری است، گفت: با توجه به ظرفیت فراهم‌شده لازم است همه دست به دست هم دهیم تا استفاده بهینه از شرایط احیا شده، فراهم شود.