سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آغاز پخش زنده برنامه «گلبانگ ساحل» از رادیو دریای چالوس - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز پخش زنده برنامه «گلبانگ ساحل» از رادیو دریای چالوس

آغاز پخش زنده برنامه «گلبانگ ساحل» از رادیو دریای چالوس


پخش زنده برنامه «گلبانگ ساحل»

آغاز پخش زنده برنامه «گلبانگ ساحل» از رادیو دریای چالوس

عنوان برنامه ای تفریحی–سرگرمی به تهیه کنندگی رمضان کریمی نیا است که همزمان با عید سعید فطر همه روزه از ساعت 17 به مدت 120 دقیقه بطور زنده  از صدای مازندران پخش می شود.
هر تابستان همنوا با امواج دلنشین دریا و مرغان دریائی و هم آواز با پرندگان خوش آواز بیشه زاران و دشتهای وسیع مازندران و همصدا با مسافرین این دیار همیشه بهار و همدل با مردمان باصفا و مومن این سرزمین ولایت مدار، نوای خوش طنین گلبانگ ساحل نیز آغاز می شود و با جذب انبوهی از علاقمندان و مشتاقان ، خیل بیشماری از مردم را به رادیو ، این عمومی ترین و فراگیرترین رسانه همگانی معطوف می دارد. لذا لازم و ضروریست در جهت نشر فرهنگ خودی و نفی فرهنگ بیگانه این برنامه پرسابقه و پرشنونده هر چه بیشتر و جدی تر مورد حمایت و پشتیبانی مسئولین استان، بخصوص صدا و سیما بویژه صدای مرکز مازندران قرار گیرد.
این برنامه با هدف فراهم ساختن زمینه های مناسب برای بهره گیری هر چه بهتر از اوقات فراغت در ایام تابستان
ـ ایجاد انبساط خاطر در مخاطبان بویژه جوانانـ اطلاع رسانی در زمینه های گوناگون از جمله موقعیت تاریخی، فرهنگی، جغرافیایی، اقتصادی و اجتماعی استان و مسائل مربوط به سفر ارائه می شود.
نمایش-گزارش-موسیقی-اطلاع رسانی-بخش ورزشی -بخش هنری -ارتباط با دیگرمراکزصدا و سیمای استانها-بخش اتاق خبر رادیو گلبانگ ساحل  -بخش در جمع شما از آیتمهای این برنامه است.