سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

آغاز همایش اورژانس‌های بیمارستانی سراسر کشور در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز همایش اورژانس‌های بیمارستانی سراسر کشور در ساری

همایش دو روزه اورژانس‎های بیمارستانی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در ساری آغاز شد.

آغاز همایش اورژانس‌های بیمارستانی سراسر کشور در ساری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، صبح امروز همایش تخصصی اورژانس‌های کشور با حضور پزشکان، پرستاران و پرسنل اورژانس‌های بیمارستانی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دانشگاه پیامبر اعظم(ص) آغاز شد.

در این همایش دو روزه که دارای دو کارگاه احیا و مدیریت زخم است، پنل‌های مختلف ازجمله احیا، مدیریت اورژانسی، کاهش هوشیاری و اطفال و انواع تروما با حضور اساتید دانشگاهی ارائه می‎شود.

محورهای این همایش نیز در بخش‌های احیا، اورژانس‎های تروما، مدیریت اورژانس، اورژانس‌های بیماری‌های داخلی و کودکان، مدیریت حوادث  غیرمترقبه و مراقبت بیمارستانی از اورژانس‌های محیطی است.

در حاشیه همایش، پوسترهایی نیز در زمینه‌های یادشده توسط کارشناسان بخش اورژانس‌های بیمارستانی و مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران به مرحله ارائه پوستر رسیده‌اند، در معرض دید شرکت‌کنندگان قرار می‎گیرد.

به گزارش فارس، در حال حاضر پنل و کارگاه احیا با حضور کارشناسان و اساتید اورژانس‎های بیمارستانی در حال ارائه است، همایش دو روزه از امروز تا هفتم خردادماه جاری برگزار بوده و مراسم افتتاحیه نیز صبح فردا با حضور قاسم جان‌بابایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و رئیس کنگره، علی بیداری رئیس انجمن طب اورژانس برگزار می‌شود.