جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

آغاز نیم‌فصل دوم لیگ دسته یک با جدال والیبالیست‌های آمل مقابل ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز نیم‌فصل دوم لیگ دسته یک با جدال والیبالیست‌های آمل مقابل ارومیه

همزمان با آغاز نیم‌فصل دوم لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور تیم والیبال کاله جوان مازندران در دیدار خانگی روز چهارشنبه به مصاف تیم قدرتمند و صدرنشین شهرداری جوان ارومیه می‌رود.

آغاز نیم‌فصل دوم لیگ دسته یک با جدال والیبالیست‌های آمل مقابل ارومیه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، ورزش در شمال کشور علاقه‌مندان زیادی دارد و مازندران نیز از استان‌های ورزشی در عرصه مدال‌آوری، قهرمانی و همگانی است.

این روزها دیگر کشتی و فوتبال ورزش اول کشورمان نیست و رشته‌های ورزشی والیبال و بسکتبال همگام با کشتی و فوتبال علاقه‌مندان زیادی دارد بلکه گوی سبقت را هم ربوده‌اند.

مازندران همانند فوتبال در رشته ورزشی والیبال بزرگان زیادی را به جامعه ورزش تحویل داده است و هر دوره می‌توان بازیکنان مازندرانی در ترکیب رده‌های مختلف تیم ملی والیبال مشاهده کرد.


کاله جوان مازندران از تیم‌های با آتیه و ارزشمند والیبال شمال کشور است که سالیان گذشته با صعود به لیگ برتر والیبال توانست کاله کهکشانی را در میادین ملی، جهانی و آسیایی رونمایی کند و پای بسیاری از بازیکنان مطرح کشور که عکس با آنها از آرزوی والیبال‌دوستان بود را به آمل بکشاند.

حمایت بخش خصوصی باعث قهرمانی کاله در لیگ برتر باشگاه‌های کشور شد و بعد آن قهرمانی در جام باشگاه‌های والیبال آسیا را برای مازندرانی‌ها به ارمغان آورد تا کاله مازندران در جام قهرمانی والیبال باشگاه‌های جهان چهره‌ای کارآمد و مطرح باشد.

امسال هم کاله جوان در لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور به‌عنوان تنها نماینده مازندران حضور دارد هر چند این دوره از رقابت‌ها بازی‌های دور رفت را پشت‌سر گذاشته وارد دور برگشت شده است.


بازیکنان مازندرانی، جوان و جویای نام احمد فتاح در هفته هشتم و نخستین دیدار دور برگشت مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور که به جام شهدای منا نامگذاری شده است، روز چهارشنبه اولین روز دی ماه در خانه به دیدار تیم صدرنشین دور رفت می‌روند.

در نخستین هفته دور برگشت هفت دیدار در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که در گروه نخست علاوه بر آمل، شهرهای قزوین، اردبیل، تهران، کاشان، کرمان و دامغان میزبان حریفان هستند.

تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه در گروه یک مسابقات توانست با هفت بازی و پیروزی در همه آنها 20 امتیاز کسب کرده و بر صدر جدول چنبره بزند.

قهرمان نیم‌فصل لیگ برتر در آغاز دور برگشت میهمان آملی‌های مهمان‌نواز است و در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) نبرد سخت و حساسی خواهد داشت.

تیم والیبال کاله جوان با پایان دور رفت گروه نخست لیگ برتر با سه برد و 9 امتیاز رده پنجم را از آن خود کرد.


پیروزی بازیکنان جوان فتاح در خانه می‌تواند صعود یک‌پله‌ای به رده چهارم را برای سبزجامگان رقم بزند هر چند با نگاه به نخستین دیدار دور رفت مشاهده می‌کنیم که نماینده مازندران با نتیجه 3 بر صفر مغلوب حریف قدرتمند خود شده است.

حمایت هواداران پر شور و تشویق‌های بی‌امان آنها می‌تواند بازیکنان جوان و والیبالیست‌های جویای نام آملی را به پیروزی امیدوار کند هر چند بازیکنان کاله به توانمندی حریف آگاهی داشته و با این وجود تمام توان خود را برای کسب حداکثر امتیاز خانگی به‌کار می‌بندند.