جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

آغاز موج نوسازی تجهیزات کتابخانه‌های عمومی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز موج نوسازی تجهیزات کتابخانه‌های عمومی در مازندران

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از آغاز موج نوسازی تجهیزات کتابخانه‌های عمومی استان از شهرستان‌های بهشهر، قائم‌شهر و کلاردشت خبر داد.

آغاز موج نوسازی تجهیزات کتابخانه‌های عمومی در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، مرتضی عمرانی از آغاز موج نوسازی تجهیزات کتابخانه‌های عمومی استان اعم از میز، صندلی، قفسه، رایانه، تجهیزات بخش کودک و وسایل و تجهیزات مورد نیاز کتابداران خبر داد.

وی با بیان اینکه بسیاری از تجهیزات کتابخانه‌های عمومی استان فرسوده شده‌اند، گفت: برای رفاه حال کتابداران و مراجعه‌کنندگان به کتابخانه‌ها و انجام شاداب‌سازی در محیط کتابخانه‌ها، تجهیزات جدید اعم از میز، صندلی، قفسه، رایانه، تجهیزات بخش کودک و وسایل و تجهیزات مورد نیاز کتابداران با کیفیت عالی خریداری و به نوبت به کتابخانه‌های عمومی دارای اولویت ارسال می‌شود تا جایگزین تجهیزات فرسوده شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران افزود: شهرستان‌های بهشهر، قائم‌شهر و کلاردشت به‌ عنوان نخستین مقصد تجهیزات جدید در نظر گرفته شده‌اند و این تجهیزات برای تمام کتابخانه‌های عمومی این سه شهرستان ارسال شده است.

این مسؤول ابراز امیدواری کرد تجهیزات مورد نیاز سایر شهرستان‌ها نیز در فاصله زمانی نه چندان طولانی خریداری و ارسال شود تا محیط کتابخانه‌های عمومی استان به شرایط مطلوب‌تری دست یابد و رضایت کامل مراجعه‌کنندگان را فراهم کند.

عمرانی در پایان گفت: سال گذشته نیز در بخش تجهیزاتی و شاداب‌سازی کتابخانه‌های عمومی استان اقدامات مهمی صورت گرفت که رفع مشکلات سرمایشی و گرمایشی از جمله مهم‌ترین آنها بوده است.