جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

آغاز مسابقات والیبال محلات مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز مسابقات والیبال محلات مازندران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از ساری، سومین دوره مسابقات قهرمانی والیبال محلات مازندران در روستای افراسرای سرخرود مازندران در حال برگزاری است.

مسئول برگزاری سومین دوره مسابقات قهرمانی والیبال محلات مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس بیان داشت: این دوره از مسابقات امسال با شور و هیجان و همچنین استقبال بسیار خوبی از سوی علاقمندان روستایی آغاز شده است.

عباس عظیمی بیان داشت: این مسابقات با 24 تیم آغاز شد که در ادامه راه با اعلام آمادگی هشت تیم دیگر هم‌اکنون با حضور 32 تیم دنبال می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه والیبالیست‌های شهرستان‌های آمل، بابل، بابلسر، محمودآباد و فریدونکنار در این مسابقات حضور دارند، تصریح کرد: تیم‌ها هم‌اکنون در مرحله دوره‌ای با هم رقابت دارند که بعد آن مرحله حذفی آغاز می‌شود.

عظیمی در بیان یکی از ویژگی‌های این رقابت‌ها گفت: حتما والیبالیست‌های شرکت‌کننده باید از بچه‌های روستایی باشند و این مسابقات در فضایی باز و زمین خاکی دنبال می‌شود.

مسئول برگزاری سومین دوره مسابقات قهرمانی والیبال محلات مازندران در مورد زمان دیدارهای فینال و رده‌بندی عنوان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و خاکی بودن زمین این دیدارها نیز در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد.