سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

آغاز مرحله دوم ثبت‌نام عتبات عالیات در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز مرحله دوم ثبت‌نام عتبات عالیات در مازندران

مدیرکل حج و زیارت مازندران با اشاره به آغاز مرحله دوم ثبت‌نام عتبات در استان، گفت: پرواز روز یکشنبه به عتبات عالیات مورد تایید سازمان حج و زیارت مازندران نیست.

آغاز مرحله دوم ثبت‌نام عتبات عالیات در مازندران

حبیب‌الله ساداتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: مرحله دوم ثبت‌نام عتبات عالیات از امروز سه‌شنبه آغاز شده است و افراد می‌توانند به صورت اینترنتی و همچنین مراجعه حضوری به دفاتر حج و زیارت نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه پرواز عتبات عالیات روزهای پنج‌شنبه و شنبه هر هفته انجام می‌شود، بیان داشت: پرواز روز یکشنبه به عتبات عالیات مورد تایید سازمان حج و زیارت مازندران نیست.

مدیرکل حج و زیارت مازندران یادآور شد: برخی از کارگزاران غیرمجاز که در این زمینه فعالیت می‌کردند و روز یکشنبه نسبت به اعزام زائر اقدام می‌کردند، شناسایی شده و به سازمان حج و زیارت کشور و دادستانی مازندران معرفی شدند.

ساداتی اظهار داشت: اطلاعات پرواز جدید از امروز 15 دی‌ماه امسال روی سایت به آدرسatabat.haj.ir قرار می‌گیرد.

مدیرکل حج و زیارت مازندران در پایان با تاکید بر اینکه زائران حتما به کارگزاران مجاز مراجعه کنند و برای ثبت‌نام وجه نقد پرداخت نکنند، گفت: اگر متقاضیان در مراجعه به کارگزاری متوجه شدند که وجه نقد دریافت می‌کند این امر به عنوان غیرمجاز تلقی می‌شود.