جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

آغاز فعالیت دبیرخانه همایش« آینه‌داران خورشید» در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز فعالیت دبیرخانه همایش« آینه‌داران خورشید» در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مراسم افتتاحیه دبیرخانه دائمی همایش تئاتر استانی « آینه‌داران خورشید » با حضور مسئولان و چهره‌های مطرح تئاتر استان در محل حوزه هنری مازندران برگزار شد.

یاسر محمودی دبیر همایش « آینه‌داران خورشید » در مازندران گفت: در مراسمی با حضور رئیس حوزه هنری مازندران، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری، جمعی از پیشکسوتان تئاتر استان از جمله استاد محمد رضا ضمیرپور، هوشنگ رضایی و محمد منصوری دبیرخانه دائمی« آینه داران خورشید» فعالیت خود را در محل حوزه هنری استان آغاز کرد.

سینا دلشادی رئیس حوزه هنری مازندران در این مراسم با قدردانی از زحمات بی‌دریغ مراکز فرهنگی و هنری در برگزاری این رویداد معنوی، همایش « آینه‌داران خورشید» را سر آغاز فعالیت‌هایی دانست که با ایجاد تعامل بین مراکز فرهنگی و هنری درصدد احیای ارزش‌های دینی و انقلابی در جامعه است.

مهدی سعیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری نیز با اعلام حمایت همه‌جانبه از فعالیت‌های ارزش‌گرا، گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری با رویکرد ارزشی می‌تواند تاثیر به‌سزایی در رشد بصیرت دینی و ارتقاء آگاهی جامعه داشته باشد.