سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

آغاز طرح نظارتی بر تأسیسات گردشگری - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز طرح نظارتی بر تأسیسات گردشگری

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ساری و میاندورود از آغاز طرح نظارت جدی و قانونی با واحدهای متخلف تأسیسات گردشگری خبر داد.

آغاز طرح نظارتی بر تأسیسات گردشگری

رضا مهدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: طرح نظارت جدی و قانونی با واحدهای متخلف تأسیسات گردشگری که شامل مکان‌های اقامتی و پذیرایی بین‌راهی است، آغاز شد.

وی با بیان اینکه واحد‌هایی که از اداره گردشگری پروانه بهره‌برداری دارند موظف به اجرای دقیق و اصولی قوانین و دستورالعمل‌های فنی هستند، افزود: دوره جدید بازدید‌های مستمر و سرزده از واحد‌ها آغاز شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ساری و میاندورود با اشاره به اینکه متخلفان طی مراحل تذکر، اخطار و تعلیق مطابق تصمیم کمیته فنی تأسیسات گردشگری پلمب می‌شود، خاطرنشان کرد: از مدیران مرکز بهداشت، صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی می‌خواهیم تا مطابق با دستورالعمل‌های موجود در شیوه‌نامه ساماندهی خدمات سفر نظارت بیشتر و دقیق‌تری بر واحد‌های مذکور داشته‌ باشند.

وی بیان کرد: ستاد دائمی سفر به ریاست فرماندار شهرستان است و اداره میراث فرهنگی به‌عنوان دبیرخانه ستاد بر عملکرد کمیته‌های 12 گانه عضو این ستاد نظارت دارد.