سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

آغاز طرح نظارتی بازگشایی مدارس در مرکز مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز طرح نظارتی بازگشایی مدارس در مرکز مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری، اسماعیل هادی‌نژاد از آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در مرکز استان مازندران خبر داد.

وی افزود: با توجه به فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به همراه شروع سال تحصیلی جدید و افزایش تقاضا برای خرید لوازم‌التحریر،کیف و کفش و سایر ملزومات، طرح نظارت و بازرسی بر قیمت، تامین، توزیع و ارایه به موقع کالا تا تاریخ 15 مهرماه ادامه دارد.

هادی‌نژاد با اعلام اینکه این طرح از 22 شهریور در مازندران کار خود را آغاز کرد، تصریح کرد: این طرح که همزمان در کلیه شهرستان‌های استان آغاز شده است، با هدف رعایت مقررات توسط واحدهای صنفی، رعایت درصد سودهای خرده و عمده‌فروشی و نصب برچسب قیمت و صدور فاکتور کالاهای لوازم‌التحریر، کیف، کفش و روپوش مدارس است.

وی تامین و توزیع دفترچه‌های دانش‌آموزی، جلوگیری از توزیع دفترچه‌های خارجی، نظارت بر شهریه‌های دریافتی از سوی مراکز آموزشی و نظارت بر قیمت سرویس ایاب و ذهاب مدارس را از اهداف دیگر این طرح برشمرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی، مراتب را با شماره تلفن 124 اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.