سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آغاز طرح نظارتی آرد و نان در ساری - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز طرح نظارتی آرد و نان در ساری

آغاز طرح نظارتی آرد و نان در ساری


طرح نظارت آرد و نان از امروز در مرکز مازندران کلید خورد

آغاز طرح نظارتی آرد و نان در ساری

 

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری، طرح نظارتی آرد و نان در مرکز استان از ساعات نخست صبح امروز با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران و هیئت همراه آغاز شد.

در این طرح تیم‌های ویژه بازرسی و نیروهای ستادی با حضور در نانوایی‌های سطح شهرستان ساری، از این واحدها بازرسی و نظارت کرده و از نزدیک با مشکلات موجود در حوزه آرد و نان مطلع شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری در جریان این بازدیدها گفت: در اجرای طرح نظارت بر نانوایی‌ها، ضمن نظارت بر کیفیت و کمیت نان، با متخلفان نیز برخورد شد.

اسماعیل هادی‌نژاد تصریح کرد: از تعداد  148 واحد خبازی بازرسی شده، تعداد سه واحد به اتهام کم‌فروشی متخلف شناخته شدند و به 3 میلیون و 800 هزار ریال محکوم و پرونده آنها برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

این مسئول ضمن تشکر از نانوایان در رعایت وزن نان، افزود: امیدواریم طی بازرسی‌هایی که به صورت مداوم از واحدهای خبازی انجام می‌شود، با همکاری تمام نانوایان بتوانیم شاهد افزایش کیفیت نان باشیم تا موجبات رضایت شهروندان ایجاد شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری در پایان از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق تلفن 124 اطلاع دهند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.