جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

آغاز زندگی مشترک 313 زوج کم توان مالی آمل با حمایت سازمان آبشارعاطفه ها - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز زندگی مشترک 313 زوج کم توان مالی آمل با حمایت سازمان آبشارعاطفه ها

آغاز زندگی مشترک 313 زوج کم توان مالی آمل با حمایت سازمان آبشارعاطفه ها


313 زوج کم توان مالی شهرستان آمل در مراسمی که شنبه شب از سوی سازمان خیریه آبشارعاطفه ها شعبه شهرستان آمل برگزارشده بود، آغاز زندگی مشترک خود را جشن گرفتند.

آغاز زندگی مشترک 313 زوج کم توان مالی آمل با حمایت سازمان آبشارعاطفه ها

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که به صورت نمادین و با همراهی حدود 10 زوج در مصلی شهردابودشت شهرستان آمل برگزارشد، خطبه عقد دسته جمعی برای زوج های جوان جاری شد.

مدیرعامل سازمان آبشارعاطفه های مازندران گفت: از سوی این سازمان برای هر یک از زوج ها کالای اساسی زندگی شامل اجاق گاز ، یخچال ، یک تخته فرش و تلویزیون، ظروف شکستنی وملابین، پتو و برخی اقلام دیگر به ارزش 20 میلیون ریال خریداری شد.

حسین رمضانی افزود: در مجموع سازمان خیریه آبشارعاطفه ها در ایام پایان سال و جشن های سپری شده حدود 5 هزار جهیزیه با کمک مردم وخیران برای زوج های کم توان مالی و زیر پوشش این نهاد در سراسر کشور تامین کرده که حدود هزار جهیزیه سهم استان مازندران بوده است.

وی یادآورشد: در سال گذشته نیز سازمان خیریه آبشارعاطفه ها و شعبه شهرستان آمل و نیز حمایت مالی خیران این شهرستان، حدود 313 زوج کم توان مالی و زیر پوشش این نهاد به خانه بخت رفتند.

مدیرعامل سازمان خیریه آبشارعاطفه ها شعبه آمل گفت : در حال حاضرحدود 490 زوج کم توان مالی در لیست انتظار کمک از سازمان خیریه آبشارعاطفه ها شعبه آمل قرار دارد که نیاز است خیران و شهروندان در این امر خداپسندانه مشارکت و مساعدت کنند.

سازمان خیریه و مردم نهاد آبشارعاطفه ها در مازندران از حدود 9 سال فعالیتش در آمل حدود سه هزار خانوار کم توان مالی را زیر پوشش خدمات مالی، بهداشتی، درمانی ، آموزشی و معیشتی قرار داد.

شهرستان آمل حدود 400 هزارنفر جمعیت دارد.