جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

آغاز دور دوم مسابقات جام رمضان در رامسر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز دور دوم مسابقات جام رمضان در رامسر

آغاز دور دوم مسابقات جام رمضان در رامسر


رئیس هیئت فوتبال رامسر از آغاز دور دوم مسابقات جام رمضان در رامسر خبر داد.

آغاز دور دوم مسابقات جام رمضان در رامسر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، مسابقات فوتسال جام رمضان رامسر با شرکت 28 تیم آغاز شد که مرحله نخست این مسابقات پس از انجام 30 بازی روز جمعه 12 تیرماه به پایان رسید و در نهایت 18 تیم به مرحله بعد صعود کردند.

رئیس هیئت فوتبال رامسر در این باره گفت: امسال پس از سه سال توانستیم تعداد تیم‌ها را به 28 تیم افزایش دهیم و تیم‌هایی از مناطق مختلف استان‌های گیلان و مازندران در این مسابقات حضور پیدا کردند و این باعث شده است که سطح کیفی بازی‌ها افزایش یابد.

هادی حلاجیان در ادامه افزود: برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان به ما کمک می‌کند تا استعدادهایی که در آینده به فوتسال شهرستان می‌توانند کمک کنند را شناسایی کنیم که ظرف چند سال گذشته نیز با استفاده از برگزاری همین تورنمنت بازیکنان مختلفی را شناسایی کردیم و توانستیم در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال  مازندران و لیگ برتر فوتسال استان نیز از آنها بهره بگیریم.

وی حضور مسئولان شهرستانی را در این مسابقات سبب دلگرمی بازیکنان و برگزار کنندگان جام رمضان دانست و ادامه داد: همه ما باید پشتیبانی و همراهی محکم و ادامه‌دار خود را این بازیکنان پر تلاش و آینده‌دار شهرستان منطقه‌های اطراف داشته باشیم زیرا این بازیکنان سبب تحول فوتبال منطقه می‌شوند.

حلاجیان گفت: بازی‌های مرحله دوم جام رمضان رامسر با شرکت 18 تیم در 6 گروه سه تیمی از روز شنبه 13 تیرماه دنبال شده است که این مسابقات به علت شب‌های پر برکت قدر و ایام شهادت حضرت علی (ع) به مدت پنج روز تعطیل بوده و سپس از روز جمعه 19 تیرماه دنبال می‌شود که امیدواریم با حضور تماشاگران بیشتر در مراحل دوم و سوم بازی‌ها، بر جذابیت بازی‌ها افزوده شود.

حلاجیان در پایان یادآور شد: به تیم‌های اول تا سوم مسابقات جوایز نقدی نفیسی اهدا و آقای گل با بازی‌ها و تیم اخلاق مسابقات نیز انتخاب می‌شود.