جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

آغاز دور جدید اعزام به عتبات عالیات از 17 تیرماه - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز دور جدید اعزام به عتبات عالیات از 17 تیرماه

مدیرکل حج و زیارت مازندران از آغاز دور جدید اعزام به عتبات عالیات از 17 تیرماه خبر داد و گفت: درخواست ما از متقاضیان این است به کاروان‌های مجاز در سطح استان مراجعه کنند.

آغاز دور جدید اعزام به عتبات عالیات از 17 تیرماه

حبیب‌الله ساداتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: دور جدید اعزام عتبات عالیات از 17 تیر ماه آغاز می‌شود که درخواست ما از متقاضیان این است که به کاروان‌های مجاز در سطح استان و یا سایت attabat.org.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه زائران از مراجعه به کاروان‌های غیرمجاز به‌صورت جدی پرهیز کنند، تصریح کرد: از نشانه‌های کاروان‌های غیرمجاز دریافت وجه به‌صورت نقدی است.

مدیرکل حج و زیارت مازندران ادامه داد: با وجود تأکیدات و هشدارهای فراوان باز هم شاهد مراجعه زائران به دفاتر غیرمجاز هستیم، در حالی‌ که زائران از امنیت لازم برخوردار نبوده و امکان هر نوع حادثه‌ای وجود دارد.

این مسؤول با اعلام اینکه برخی زائران با ثبت‌نام و اعزام از طریق کاروان‌های غیرمجاز با مشکلات بسیار مواجه شدند، تصریح کرد: اخیراً نیز کاروان غیرمجاز در عراق دچار حادثه شد و حدود پنج نفر از زائران به لقاءالله پیوستند و بقیه زائران مجروح شدند و مدیر کاروان نیز با توجه به نداشتن پشتوانه نتوانست پاسخ‌گو باشد.

ساداتی در پایان گفت: امیدواریم زائرانی که قصد سفر به عتبات عالیات را دارند به بحث ثبت‌نام در کاروان‌های مجاز با توجه به امنیت لازم و مسائل مختلف توجه کنند.