جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

آغاز ثبت‌نام سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن شهرستانی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز ثبت‌نام سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن شهرستانی مازندران

حجت‌الاسلام مسعود قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، به برگزاری مسابقات قرآنی در مازندران اشاره کرد و گفت: سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن مرحله شهرستانی در مازندران برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه مسئولان برگزاری مسابقات باید از 21 مهر ماه تا پایان آبان ماه سال جاری مسابقات شهرستانی را برگزار کنند، افزود: مسابقات شهرستانی قرآن کریم در 18 شهرستان مازندران برگزار می‌شود.

قربانی از به‌کارگیری داوران برتر استان در مسابقات شهرستانی قرآن کریم مازندران خبر داد و تصریح کرد: داوران مسابقات قرآنی از سوی شهرستان‌ها به معاونت فرهنگی اوقاف مازندران معرفی می‌شوند.

وی ابراز داشت: داوران قرآنی پس از گزینش و اعلام صلاحیت از سوی معاونت فرهنگی اوقاف مازندران می‌توانند در سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآنی مرحله شهرستانی به قضاوت بپردازند.

این مسئول تاکید کرد: همچنین مکان برگزاری مسابقات قرآنی باید از سوی اداره کل اوقاف مازندران تایید شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به رشته‌های برگزاری این دوره از مسابقات، افزود: سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآنی مرحله شهرستانی مازندران در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم برگزار می‌شود.

قربانی با بیان اینکه این دوره از مسابقات با حضور برادران و خواهران قرآنی مازندران برگزار می‌شود، گفت: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در مقاطع سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال برگزار می‌شود.

وی از آغاز ثبت‌نام سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآنی مرحله شهرستانی مازندران خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی مسابقات قرآن کریم به نشانی www.quraniran.ir نسبت به ثبت‌نام اقلام کنند.

قربانی با اشاره به اینکه ثبت‌نام مسابقات قرآنی شهرستانی مازندران تا 20 مهر ماه سال‌جاری ادامه دارد، بیان داشت: علاقه‌مندان با ثبت‌نام در سایت قرآنی کشور در این دوره از مسابقات شرکت کنند و نفرات برتر مسابقات شهرستانی به مرحله استانی این دوره از مسابقات راه می‌یابند.