رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

آغاز توزیع 80 تن سیب و پرتقال با قیمت مصوب دولتی در آمل - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز توزیع 80 تن سیب و پرتقال با قیمت مصوب دولتی در آمل

آغاز توزیع 80 تن سیب و پرتقال با قیمت مصوب دولتی در آمل


رئیس اداره تعاون روستایی آمل از آغاز توزیع 80 تن سیب و پرتقال با قیمت مصوب دولتی جهت تنظیم بازار شب عید و بالا بردن قدرت خرید مردم برای تهیه میوه‌های با کیفیت و مرغوب در این شهرستان خبر داد.

آغاز توزیع 80 تن سیب و پرتقال با قیمت مصوب دولتی در آمل

حبیب‌الله بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل بیان کرد: یکی از سیاست‌های دولت در آستانه شب عید و بهار طبیعت توزیع مرکبات و سیب به قیمت مصوب دولتی برای تنظیم بازار و کاهش فشار به اقشار کم‌درآمد و ضعیف جامعه است.

وی افزود: در این اقدام که چندین سال در کشورمان اجرا می‌شود مردم می‌توانند به دور از قیمت‌های افزایشی بازار اقلام با کیفیت و مرغوب را با قیمت مصوب تنظیم بازار خریداری کنند.

بابایی با اشاره به اینکه به همین منظور خریداری و ذخیره‌سازی مرکبات، پرتقال و سیب از چند ماه گذشته با دستور دولت آغاز شد، گفت: هم‌اکنون در بیشتر شهرها شاهد توزیع این محصولات باغی و کشاورزی هستیم.

رئیس اداره تعاون روستایی آمل بیان کرد: توزیع 80 تن پرتقال و سیب با قیمت مصوب دولتی در بین همشهریان آملی از امروز کار خود را آغاز کرد.

وی با اشاره به اینکه چهار مکان برای توزیع میوه‌های سیب و پرتقال شب عید در نظر گرفته شد، گفت: همشهریان می‌توانند برای تهیه این محصولات به سه‌راه کهنه خط واقع در خیابان امام رضا(ع)، محوطه اتحادیه تعاون روستایی، ابتدای کمربندی ابن سینا در بلوار آیت‌الله شیخ فضل‌الله نوری و ابتدای بلوار جانبازان مراجعه کنند.

رئیس اداره تعاون روستایی آمل با اشاره به قیمت مصوب دولتی سیب و پرتقال اظهار کرد: سیب به قیمت هر کیلوگرم 2 هزار و 700 تومان و پرتقال هم به قیمت هر کیلوگرم 2 هزار و 900 تومان عرضه می‌شود.

بابایی ادامه داد: این طرح تا روز پنجم فروردین ماه سال 1394 برای کنترل بازار ادامه دارد، عنوان کرد: در سال گذشته با توجه به پایین بودند قیمت پرتقال در بازار مردم استقبال زیادی نداشتند زیرا بازار کاملا اشباع شده بود ولی امسال با استقبال مردمی روبرو هستیم.