جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

آغاز توزیع سبد کالا به کارگران مازندرانی از امروز - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز توزیع سبد کالا به کارگران مازندرانی از امروز

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران، علی بابایی کارنامی اظهار داشت: برگزاری جلسات منظم هم‌اندیشی با تشکل‌ها از ابتکارات بسیار خوب این اداره کل بوده که سبب تقویت، هم‌افزایی، همگرایی و ترویج فرهنگ کارگروهی در استان می‌شود.

وی افزود: فضای شکل‌گرفته بین تشکل‌ها و شرکای اجتماعی اداره کل در دو سال اخیر پر از پویایی، رفاقت و رقابت بود که تاکنون بی‌سابقه بوده است.

بابایی کارنامی با تأکید بر اینکه بیش از 550 هزار کارگر بیمه شده در استان زیر پوشش تأمین اجتماعی هستند، افزود: از این تعداد بیش از 200 هزار نفر فرهیختگان از لحاظ تحصیلات هستند و ما باید به این ظرفیت بزرگ افتخار کرده و از آن به نحو احسنت استفاده کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خاطرنشان کرد: این اداره کل همیشه به‌دنبال بهبود فضای کسب و کار از طریق توجه به کارگران، کارفرمایان و تعاون‌گران است و این مهم را از طریق مدیریت مشارکتی و استفاده از خرد جمعی با همت خود تشکل‌ها البته با بودجه بسیار محدود و دست خالی به حد مطلوب رساندیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های بسیار مهم اداره کل توانمندسازی تشکل‌ها از طریق آموزش‌های تخصصی است و سعی می‌کنیم بانک اطلاعاتی مشخصی از آموزش آنها داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه تشکل‌ها از سرمایه‌های استان هستند، خاطرنشان کرد: مازندران در تمام تشکل‌های کشوری از قبیل کارگری، کارفرمایی و تعاونگران دارای کرسی بوده و ما باید از این ظرفیت عظیم انسانی به نفع استان استفاده کنیم به شرط اینکه اول بتوانیم اتحاد داشته باشیم.

بابایی کارنامی در پایان متذکر شد: بحث ارائه سبد کالا نیز با پیگیری‌های مقام عالی وزارت از امروز به افرادی که به آنان تعلق نگرفته بود به‌ویژه کارگران استان شروع شده است.