جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

آغاز تصویربرداری فیلم سینمایی «حس» از چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز تصویربرداری فیلم سینمایی «حس» از چالوس

کارگردان فیلم‌های سینمایی در شهرستان چالوس گفت: فیلم سینمایی «حس» که در مرحله پیش‌تولید قرار دارد به‌زودی در چالوس جلوی دوربین می‌رود.

آغاز تصویربرداری فیلم سینمایی «حس» از چالوس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، مرتضی رمضان‌زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از سال 74 فعالیت هنری خود را در چالوس آغاز کرده است، اظهار کرد: فیلم سینمایی حس نخستین کار سینمایی من است که داستان آن مربوط به یک زوج جوان است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در حال انتخاب عوامل و در مرحله پیش‌تولید این فیلم سینمایی به سر می‌بریم و در صورت رفع مشکلات، در آینده‌ای نزدیک جلو دوربین خواهد رفت، تصریح کرد: رضا توکلی تهیه‌کننده، مرتضی رمضان‌زاده کارگردان، علی‌اکبر ایکانی مدیر تولید و به نویسندگی یعقوب امینی و مرتضی رمضان‌زاده براساس طرحی از خودم است.

کارگردان فیلم سینمایی حس به تشریح خلاصه‌ای از این اثر پرداخت و افزود: در این اثر سینمایی شوهر مدیر یک‌ کارخانه و همسرش هنرمند نقاش و البته دارای بیماری ناعلاجی است و از همه کتمان می‌کند که این موضوع سبب می‌شود تا رفتار زن در مقابل شوهرش تغییر کرده و سوءظن شوهر را برمی‌انگیزد و داستان ادامه پیدا می‌کند.

وی فیلم یک اتفاق ساده را از دیگر آثار سینمایی خود بر شمرد و ادامه داد: این فیلم سینمایی که پیش از این کار تصویربرداری آن پایان یافته بود هم‌اکنون در مرحله تدوین  قرار دارد.

رمضان‌زاده بیان داشت: فیلم اتفاق ساده نیز روایت پسر جوانی را بازگو می‌کند که در روز مراسم عقد و نامزدی‌اش در حالی‌که اقوام درجه یک وی در محل دفتر عقد در انتظار او هستند، پسر جوان تنها در خانه مشغول آماده کردن خود برای رفتن به محضر و مراسم عقد است ولی به ناگاه یک اتفاق ساده او را گرفتار می‌کند و قضاوت نابه‌جایی را به ارمغان می‌آورد و داستان ادامه می‌یابد.

وی در پایان با بیان اینکه تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی برعهده خودم بوده است، به‌معرفی دیگر عوامل این فیلم پرداخت و گفت: ‌امین فرشیدی تصویربردار و نورپرداز، مصطفی قنبرزاده تدوین و صداگذاری، یعقوب امینی مشاور کارگردان، کانون انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر چالوس مجری طرح بوده‌‌اند و با بازی درخشان سعید مرادی از بازیگران جوان و آتیه‌دار مازندران کار به پایان رسید.

به گزارش فارس، مرتضی رمضان‌زاده در کارنامه هنری خود برنامه تلویزیونی «مازندران ما» و «لذت تلخ» و فیلم‌های کوتاهی همچون «رویای سوخته»، «زمان بیداری»، «بسیارند» و... را جلوی دوربین برده است.