سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

آغاز اعمال محدودیت های ترافیکی آخر هفته در راههای ارتباطی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز اعمال محدودیت های ترافیکی آخر هفته در راههای ارتباطی مازندران

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگار  واحد مرکزی خبر، اجرای محدودیت های ترافیکی روزهای پایان هفته در جاده های ارتباطی اصلی استان را از ساعت 12روز چهارشنبه تا ساعت 24 جمعه بیست و یکم شهریور ادامه اعلام و تصریح کرد : در اجرای این این محدودیت ها تردد انواع موتورسیکلت در محورهای کندوان ( کرج - چالوس )، هراز و فیروزکوه ممنوع است.
سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت همچنین تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت نیز از محور کرج - چالوس افزود : تردد انواع وسائط نقلیه نیز از ساعت 14 جمعه تا بامداد شنبه بیست و دوم شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 17 جمعه تا ساعت دو بامداد شنبه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.
او همچنین به ممنوع بودن تردد تریلی ها از جاده هراز اشاره و خاطرنشان کرد : تردد انواع کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا 24 روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه از این محورنیز ممنوع است.
به گفته وی در اعمال محدودیت ترافیکی محور فیروزکوه هم تردد انواع تریلی به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 جمعه از تهران به قائمشهر و بر عکس ممنوع است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (ده خط) شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
مازندران دارای حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است.