سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران تشدید شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران تشدید شد

سرهنگ اعمال این محدودیت ها که هدفش افزایش ایمنی و آسان سازی در عبور و مرور وسایل نقلیه است تا ساعت 24 روز جمعه سوم مرداد ماه ادامه دارد.

در این اطلاعیه آمده است: بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 24 روز جمعه سوم مرداد از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

در محور کرج - چالوس نیز رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان ممنوع است.

در ادامه آمده است: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه نیر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدین) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

 در محور هراز نیز تردد تمام تریلرها همچنان ممنوع است و رفت و آمد هر نوع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و از ساعت شش تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه دوم و سوم مرداد از این محور ممنوع است.

 در محور فیروزکوه نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 روز جمعه سوم مرداد از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.