جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های مازندران تشدید شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های مازندران تشدید شد

سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : اعمال این محدودیت ها که هدفش افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه است تا ساعت 24 روز جمعه ادامه دارد.

وی افزود : بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز پنجشنبه مورخ هشتم تا ساعت 24 روز جمعه مورخ نهم خرداد از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

او با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس ، ادامه داد : تردد انواع وسائط نقلیه نیز از ساعت 14 و 30 دقیقه روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 17 و 30 دقیقه نیز از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز ، گفت : تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح امروز پنجشنبه تا 24 امشب از این محور ممنوع است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران افزود : تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه نهم خرداد از تهران به قائمشهر از مسیر جاده فیروزه کوه بر عکس نیز ممنوع است.

وی به وضعیت ترافیکی و شرایط جوی جاده های استان هم اشاره کرد و گفت : هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران عادی و روان و شرایط جوی صاف و خشک و نیز برخی مناطق کوهستانی مه آلود است.

او افزود : مرکز کنترل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.