سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های مازندران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های مازندران آغاز شد

سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اعمال محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروز /چهارشنبه/ آغاز شد و تا بامداد روز شنبه 28 دی ماه ادامه دارد.

وی افزود: بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت یک بامداد روز شنبه از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

او با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس، ادامه داد: تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 14 و 30 دقیقه روز جمعه الی ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز و از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه استان عادی و روان و شرایط جوی ابری و صاف است.

وی افزود: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.