جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران آغاز شد

سرهنگ جعفر محمد نژاد به خبرنگار ایرنا گفت : بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه تا ساعت 24 روز جمعه از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس افزود : تردد انواع وسائط نقلیه نیز از ساعت 14 و 30 دقیقه روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

او با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز ، ادامه داد : تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران بیان داشت : تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از تهران به قائمشهر از مسیر جاده فیروزه کوه بر عکس نیز ممنوع است.

وی به وضعیت ترافیکی و شرایط جوی جاده های استان هم اشاره کرد و گفت : هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران عادی و روان و شرایط جوی آفتابی و ابری و نیز برخی مناطق کوهستانی مه آلود است.

او ادامه داد : مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.